Zajęcia warsztatowe

Tym z Państwa, którzy są zainteresowani zdobyciem wiadomości na temat własnego zdrowia, pracy nad własną postawą oraz nabyciem praktycznych umiejętności pomagających zachować formę na długi czas oferujemy fakultatywnie udział w zajęciach o charakterze warsztatowym, prowadzonych przez dobrze przygotowanych profesjonalistów.

Szkoła Zdrowych Pleców

SZKOŁA ZDROWYCH PLECÓW to kolejny autorski cykl 2 spotkań zorganizowanych na zasadzie zajęć warsztatowych. Zajęcia prowadzi magister rehabilitacji, specjalista terapii manualnej, osteopata – osoba  z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem praktycznym. Każde spotkanie poświęcone jest innym zagadnieniom. To zajęcia absolutnie dla każdego!

Spotkanie I – podczas którego omówione są następujące kwestie:

  • Anatomia ruchu
  • Mechanizm szkodzenia długotrwałym siedzeniem lub złymi nawykami
  • Wskazanie ćwiczeń szkodliwych (!) dla zdrowia
  • Prezentacja prostych testów sprawnościowych, które mogą określić z kilkuletnim wyprzedzeniem możliwe zwyrodnienia, do których dana osoba ma indywidualne predyspozycje

Spotkanie II – podczas którego dowiedzą się Państwo:

  • Co trzeba zrobić w łóżku – jeszcze zanim się wstanie?
  • Jakie przerywniki (krótkie ćwiczenia) robić codziennie w pracy?
  • Co robić przed położeniem się spać?

Czas trwania 1 zajęć – ok. 40 minut. Aktualna informacja o terminach dostępna jest w recepcji. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy chętnych przyjmowane są w recepcji, najpóźniej do końca dnia poprzedzającego każde zajęcia. Płatności pobierane są z góry, w recepcji.

Cena 1 zajęć – 20 zł

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 5.0/5 (3 głosów)
Zajęcia warsztatowe, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Wybierz ofertę dla siebie

Wakacje z rodziną

Szczegóły »

Turnus Aktywny wypoczynek

Szczegóły »

Pobyt we dwoje

Szczegóły »

Pobyt indywidualny

Szczegóły »

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: