Zajęcia dodatkowe

W Ośrodku Leczniczo Wypoczynkowym Eeden oferujemy Państwu fakultatywnie różne dodatkowe zajęcia ruchowe.

W zależności od terminu i aktualnego programu dostępne są różne zajęcia. Staramy się, by były one atrakcyjne, zgodne z nowymi trendami w fitnessie i prowadzone przez dobrze przygotowanych profesjonalnych instruktorów.

ZUMBA Fitness™

ZUMBA Fitness to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA to nowatorski system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, wypracowuje kondycję, a ćwiczących napawa optymizmem i wprawia w radosne samopoczucie, które zostaje jeszcze długo po zajęciach!
Zumba to świetna ZABAWA – uczestnicy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ćwiczą, a po jakimś czasie zaskakują ich wspaniałe rezultaty!
Zumba jest INNA niż wszystkie dotychczasowe formy – ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste i jednocześnie ciekawe kroki to całkowicie nowa klasa!
Zumba jest ŁATWA – zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych, umiejętnościowych. Gwarantujemy, że polubią ją Państwo już od pierwszych zajęć!
Co najważniejsze, Zumba jest EFEKTYWNA! Ta lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi ciało.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę wspaniałej zabawy, do której chce się wracać!

Czas trwania zajęć – ok. 50 minut. Aktualna informacja o terminach dostępna jest w recepcji. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy chętnych przyjmowane są w recepcji, najpóźniej do końca dnia poprzedzającego zajęcia. Ze względu na fakt że instruktorzy dojeżdżają z zewnątrz – płatności pobierane są z góry. Pierwszeństwo mają osoby wykupujące udział w minimum 2 zajęciach.

Cena 1 zajęć – 20 zł

Gimnastyka Lecznicza z Relaksacją

Każdemu, kto ma problemy z kręgosłupem proponujemy skorzystanie w naszym Ośrodku z gimnastyki leczniczej. Na zajęciach można zniwelować bóle, skorygować postawę oraz nauczyć się takich wzorców ruchowych, które pozwolą na utrzymanie prawidłowej postawy ciała, oraz będą zapobiegać występującym bólom kręgosłupa.Gimnastyka lecznicza jest formą terapii dzięki której można osiągnąć znakomite efekty pobudzające i tonizujące.Wpływa na funkcjonowanie układu krążenia,układu oddechowego, a także na stabilność  równowagi wegetatywnej i zwiększenie immunologicznych reakcji obronnych. Korzystnie wpływa na układ ruchowy, wzmacnia siłę mięśni, wytrwałość i poprawia ruchomość stawów. Zadaniem gimnastyki leczniczej jest zatem leczenie poprzez ruch. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w pozycjach leżących i półleżących przy spokojnej muzyce. Na koniec przyjemny seans wyciszający z wykorzystaniem muzyki relaksacyjnej i elementów jogi relaksacyjnej.

Zadaniem gimnastyki leczniczej jest leczenie ruchem poprzez zastosowanie odpowiedniego systemu ćwiczeń ogólnych i specjalnych.

Stosowane są ćwiczenia:

  •     profilaktyczne, dzięki którym zapobiegamy powstawaniu wszelkim nieprawidłowościom;
  •     korekcyjne, niwelujące złe nawyki ruchowe, korygujące postawę
  •     ćwiczenia rehabilitacyjne, o ile jest to możliwe;
  •     naprawiające istniejące dolegliwości.

Stosowane ćwiczenia oddziaływają miejscowo, na odpowiednie grupy mięśniowe i stawy oraz ogólnousprawniająco. Jest to doskonały sposób na zachowanie sprawności, a przy tym miły relaks dla ciała i duszy!

Cena 1 zajęć – 20 zł / 40 min.

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 4.0/5 (5 głosów)
Zajęcia dodatkowe, 4.0 out of 5 based on 5 ratings

Wybierz ofertę dla siebie

Wakacje z rodziną

Szczegóły »

Turnus Aktywny wypoczynek

Szczegóły »

Pobyt we dwoje

Szczegóły »

Pobyt indywidualny

Szczegóły »

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: