Trenerzy

Wszystkie zajęcia, które organizujemy w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym EDEN prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych i przede wszystkim bardzo zaangażowanych w swoją pracę trenerów.

Nasi instruktorzy są specjalistami w swoich dziedzinach, pasjonatami aktywności fizycznej, ale też  jednocześnie stanowią zespół sympatycznych, ciepłych osób, dla których między innymi tak bardzo lubią Państwo do nas wracać!

Grzegorz

Aktualnie trener z najdłuższym stażem w naszym ośrodku – ulubieniec wielu naszych Gości. Jest absolwentem AWF, instruktorem rekreacji ruchowej. Posiada liczne uprawnienia i certyfikaty w zakresie: m.in.  nowoczesnych form gimnastyki i aqua fitness. Jest też instruktorem piłki siatkowej oraz certyfikowanym instruktorem Nordic Walking (INWA). Potrafi narzucić intensywne tempo i zachęcić uczestników zajęć do wytężonego wysiłku. Znakomicie prowadzi zajęcia animacyjne o tematyce sportowej dla dzieci.

Joanna

Trenerka od lat współpracująca z naszym ośrodkiem. Absolwentka AWF, posiadająca liczne certyfikaty w zakresie rekreacji ruchowej. Brała udział w wielu warsztatach metodycznych. Prowadzi gimnastykę w basenie oraz znakomite zajęcia na sali, podczas których wykorzystuje wiele różnych form i akcesoriów. Bardzo lubiana przez Gości, swoim spokojem i ujmującą osobowością potrafi zachęcić do udziału w zajęciach każdego!

Eleni

Eleni – to nasza nowa trenerka, która już zdobyła serca Gości swoim wdziękiem i pozytywnym nastawieniem do życia. Jej drogę zawodową ukształtowała pasja, jaką jest taniec. Już w dzieciństwie poznawała techniki baletu, następnie tańca towarzyskiego i Hip-Hopu. Swoje umiejętności doskonaliła na warsztatach i kursach, m.in. salsy,  samby karnawałowej, afro, afrobrazil. Ukończyła kurs instruktora fitness–areobic w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie pod wodzą wybitnie wykształconego trenera Tomasza Zamieli. Praktyka w kilku klubach fitness i specjalistycznych zajęciach dla osób w różnym wieku nauczyły ją nie tylko budowania dobrej relacji z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, ale również komunikatywności w przekazywaniu informacji i pozytywnej energii i uczestnikom zajęć!

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 4.4/5 (11 głosów)
Trenerzy, 4.4 out of 5 based on 11 ratings

Wybierz ofertę dla siebie

Wakacje z rodziną

Szczegóły »

Turnus Aktywny wypoczynek

Szczegóły »

Pobyt we dwoje

Szczegóły »

Pobyt indywidualny

Szczegóły »

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: