Kinezyterapia

Kinezyterapia stanowi istotną część rehabilitacji zajmującą się ruchem jako środkiem leczniczym. Najczęściej stosowana jest w schorzeniach i dysfunkcjach narządu ruchu, zespołach bólowych kręgosłupa, po udarach mózgu, i innych.

Pomagamy ludziom cierpiącym z powodu bólu kręgosłupa

Hotel Eden & SPA

Hotel Eden & SPA

Poprzez stosowanie odpowiednich ćwiczeń fizycznych kinezyterapia umożliwia uzyskanie maksymalnej poprawy utraconej funkcji, ułatwia wystąpienie procesów kompensacji, zabezpiecza przed wykształceniem nieprawidłowych stereotypów ruchowych lub przywraca już utracone, przeciwdziała wtórnym zmianom w układzie kostno-mięśniowym w postaci ograniczeń ruchu, zapobiega powikłaniom w układzie krążenia i oddychania, które mogą wynikać np. z długiego unieruchomienia.

Gimnastyka lecznicza

Okresowo proponujemy gimnastykę leczniczą – to gimnastyka zbiorowa polegająca na doborze odpowiednich ćwiczeń leczniczych dla małej grupy ćwiczących. Prowadzone są ćwiczenia mające na celu likwidację bólu, rozluźnienie napiętych grup mięśniowych, odciążenie uciśniętych zakończeń nerwowych.

Przeczytaj również o terapii manualnej »

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 5.0/5 (2 głosów)
Kinezyterapia, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Wybierz ofertę dla siebie

Wakacje z rodziną

Szczegóły »

Turnus Aktywny wypoczynek

Szczegóły »

Pobyt we dwoje

Szczegóły »

Pobyt indywidualny

Szczegóły »

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: