Hotel z basenem nad morzem!

Naszych Gości zapraszamy do korzystania z dużego krytego basenu z podgrzewaną morską wodą prosto z Bałtyku (temperatura ok. 28-30°C). Basen – świeżo po remoncie – położony jest na pierwszym piętrze w przestronnym, słonecznym pomieszczeniu. Tuż przy basenie umiejscowiony jest nowy –  zmodernizowany Kompleks Spa, na który składają się: sauna fińska, łaźnia parowa, tężnia solankowa, podgrzewane leżanki, 3 stanowiska jacuzzi oraz strefa wypoczynku.

Dostępny dla wszystkich gości ośrodka w cenie noclegu

Basen-5

Basen-widok na leżanki

Leżanki-2

Basen-wejście

  • Otwarty codziennie
  • Dostępny w godzinach 9 – 21*
  • Przeznaczony dla wszystkich Gości ośrodka
  • Wymiary: 10m x 20m
  • Głębokość: 50cm – 150cm

Dodatkowym atutem naszego basenu jest specyficzne ukształtowanie niecki – łagodne przejście od części płytkiej (50 cm) do głębokiej (150 cm). Pozwala to na organizację zajęć gimnastycznych w wodzie, a także przyjazne kąpiele dzieci oraz osób dorosłych, oswajających się z wodą. Dla najmłodszych z basenu wydzielony jest brodzik. O bezpieczeństwo kąpiących się dba wykwalifikowana kadra ratownicza.

Wyjątkowe lecznicze działanie słonej wody znane jest od lat. Co więcej – podgrzana do wysokiej temperatury wydziela specyficzny, leczniczy aromat. To doskonała oferta zarówno dla Gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi!

Ważne uwagi

* Dla Gości domków wakacyjnych bezpłatne wejście na basen do godz. 17.00.

Ze względu na realizowany w ośrodku program zajęć ruchowych, rezerwacje grupowe, animacje dla dzieci oraz niezbędne czynności higieniczno-sanitarne, basen może być okresowo wyłączany z użytku w niektórych godzinach w ciągu dnia. Ze względów bezpieczeństwa oraz obowiązującego regulaminu, ratownik może odmówić wpuszczenia na basen kolejnych osób w przypadku przepełnienia.

W okresach sztormowych i w przypadku zaistnienia problemów technicznych morska woda może być okresowo uzupełniana wodą z innych źródeł. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Ze względów bezpieczeństwa oraz zapewnienia właściwej higieny, ilość osób przebywających jednocześnie na basenie i w kompleksie spa jest ograniczona. Wejście na basen odbywa się na podstawie opaski identyfikacyjnej i/lub karty dostępu. Dostęp sterowany jest elektronicznie, a ilość osób regulowana automatycznie przez system. W przypadku chwilowego przepełnienia basenu prosimy o korzystanie z niego w innym czasie.

Zobacz również

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 3.4/5 (33 głosów)
Hotel z basenem nad morzem!, 3.4 out of 5 based on 33 ratings

Wybierz ofertę dla siebie

Wakacje z rodziną

Szczegóły »

Turnus Aktywny wypoczynek

Szczegóły »

Pobyt we dwoje

Szczegóły »

Pobyt indywidualny

Szczegóły »

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: