Sanatorium Eden zaprasza! Już od 1365 PLN za 8 dni i 7 noclegów! Specjalna oferta dla wszystkich, którzy niezależnie od wieku mają problemy ze zdrowiem i chcą uzyskać poprawę oraz zapobiegać dalszym, przykrym następstwom! Pełen program, zbilansowana dieta oraz bardzo bogaty pakiet zabiegów terapeutycznych! Zajęcia ruchowe z instruktorem, nieograniczony dostęp do krytego basenu, odnowa biologiczna w komfortowym kompleksie spa i naturalne dobrodziejstwo nadmorskiego powietrza – tego wszystkiego razem nie znajdą Państwo w żadnym sanatorium! Zainwestuj w swoje zdrowie, sprawność i samopoczucie! Zapraszamy!

Już od 1365 PLN za 8-dniowy turnus!

Zapewniamy:

Pobyt w komfortowym ośrodku

Z krytym, wyremontowanym basenem i bogatą bazą rekreacyjną i zabiegową – w przepięknej okolicy nad samym morzem,

Noclegi

W pokojach lub apartamentach o wybranym standardzie. Wszystkie pokoje i apartamenty z łazienkami.

Wyżywienie

Dla tej oferty proponujemy zbilansowaną, lekkostrawną dietę. Pobyt rozpoczyna się obiadem w niedzielę przyjazdową. Zapraszamy na 3 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja. Pobyt kończy się śniadaniem w niedzielę wyjazdową. Nasza kuchnia opiera się na zdrowych i sprawdzonych surowcach, codziennie przygotowujemy świeże i zbilansowane posiłki. Gotujemy jak w domu! Do wszystkich posiłków zapewniamy napoje. W każdym pakiecie świeży odżywczy sok witalny warzywno-owocowy!

Pakiet zabiegów

W tej ofercie  skomponowaliśmy dla Państwa optymalny program zabiegów :

 

PAKIET ZABIEGÓW i ZAJĘĆ 7 dni 14 dni
bicz szkocki (ok. 7 min.) lub suchy masaż wibracyjny (ok. 10 min.) 5 10
Fizjoterapia (1 zabieg 3-10 minut), do wyboru spośród wymienionych i wg wskazań lekarza: ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, fonoforeza, sollux 5 10
Aquaerobic w basenie lub gimnastyka na sali 5 10
Rozruch poranny – zajęcia oddechowe na świeżym powietrzu  5 10
Odżywczy sok witalny warzywno-owocowy 7 14
Szlafrok TAK TAK
Pakiet basenowy: torba + klapki TAK TAK
Parking TAK TAK

 

DŁUGOŚĆ
PAKIETU

1 Osoba w pokoju 2/3-os.
(przy wykorzystaniu
wszystkich miejsc noclegowych)

 

1 Osoba w pokoju
2-os. do pojedynczego
wykorzystania

7 noclegów – 28.05-04.06.17 1365 PLN 1715 PLN
7 noclegów – SEZON ŚREDNI 1505 PLN 1855 PLN
14 noclegów – 21.05-04.06.17 2730 PLN 3430 PLN
14 noclegów – SEZON ŚREDNI 2870 PLN 3570 PLN

Grupowe zajęcia ruchowe z instruktorami – do wyboru

Odnowa biologiczna – basen i kompleks SPA – bezpłatny pakiet SPA

Zapraszamy do naszego krytego basenu z podgrzewaną morską wodą podczas całego pobytu. Dodatkowo udostępniamy Państwu nasz nowy Kompleks Spa: sauna fińska, łaźnia parowa, tężnia solankowa, aż 3 stanowiska jacuzzi przy basenie, tepidarium (pomieszczenie z podgrzewanymi leżankami) i strefa wypoczynku! Wstęp w godzinach otwarcia podczas całego pobytu.

Szlafrok

Na czas pobytu każdemu uczestnikowi turnusu bezpłatnie użyczamy nasz firmowy szlafrok z miękkiej, chłonnej bawełny.

Pakiet Basenowy w prezencie!

Aby Państwa pobyt był jeszcze bardziej komfortowy, każdy uczestnik turnusu przy przyjeździe otrzyma bardzo przydatny i praktyczny upominek: naszą firmową torbę basenowo-plażową oraz hotelowe klapki.

Parking

Dla rezerwacji 7- i  14 -noclegowych zapewniamy bezpłatne miejsce postojowe na ogrodzonym, oświetlonym i dozorowanym terenie ośrodka. Przy pobytach krótszych parkowanie jest płatne zgodnie z cennikiem.

Dostępne terminy 2017:

  • Sezon ŚREDNI – Wybrany pakiet od ND do ND od 04.06-25.06.2017 r. (Ś)
  • Promocja – Wybrany pakiet od ND do ND od 20.05 – 04.06.2017 r.(N)

Wszystkie ceny dotyczą jednej osoby dorosłej i zawierają podatek VAT. Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunki oferty

Ośrodek „EDEN” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji w programie lub jego części, zmiany terminów w których program obowiązuje, okresowego zawieszania realizacji programu lub innych zmian związanych z niedostateczną frekwencją, awarią urządzeń lub czynnikami zewnętrznymi.

Pobyt ma charakter w całości komercyjny i nie podlega dofinansowaniom systemowym z tytułu PFRON, MOPS, GOPS, PCPR, NFZ oraz żadnych innych instytucji.

Ośrodek nie zapewnia opieki pielęgniarskiej i lekarskiej w trakcie pobytu.

Warunkiem uczestnictwa w turnusie jest wypełnienie i podpisanie ankiety medycznej oraz zastosowanie się do regulaminu ośrodka oraz bazy zabiegowej i spa. Prosimy o zabranie istotnej dokumentacji medycznej, mogącej stanowić pomoc dla personelu przy ocenie możliwości skorzystania z zabiegów.

W ośrodku jest winda. Osoby mające problem z poruszaniem się prosimy o informację przy dokonywaniu rezerwacji, aby ustalić możliwość skorzystania z pakietu.

Ośrodek nie dysponuje wypożyczalnią sprzętu plażowego.

W przypadku pobytu w apartamentach dwupoziomowych w sezonie średnim obowiązuje kaucja (200 zł) pobierana gotówką lub poprzez zabezpieczenie karty kredytowej oraz opłata za media: energia elektryczna 1 zł brutto/1 kW i woda 20 zł brutto/1 m3 – zgodnie ze wskazaniami liczników.

Zabiegi przeznaczone są dla osób dorosłych. Zabiegi są przypisane do pakietu, nie mogą być odstępowane innej osobie i zamieniane na zabiegi spoza listy. W ramach pakietu przysługuje określona ilość zabiegów. Zabiegi z jednej kategorii (np. kąpiele) nie podlegają wymianie na zabiegi z innej kategorii (np. masaż).

Zabiegi planowane są zgodnie z dostępnością miejsc. Uczestnik turnusu jest zobowiązany do punktualnego i zgodnego z kartą zabiegową zgłaszania się na zabiegi. Zabiegi realizowane są od  poniedziałku do soboty.

Zajęcia ruchowe odbywają się w terminach wyznaczonych przez ośrodek.

Zamieszczony opis jest wyłącznie propozycją i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunkiem dokonania rezerwacji na opisanych w ofercie warunkach jest zapłata zgodna z warunkami rezerwacji.

Na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Po przyjeździe do ośrodka Gościom mogą być zakładane opaski identyfikacyjne na rękę. W takim wypadku ich noszenie jest obowiązkowe.

Za wypożyczenie niektórych sprzętów mogą być pobierane opłaty i/lub kaucje.

Posiłki wliczone w cenę pakietu, a nie wykorzystane w terminie  nie podlegają zamianie na inne posiłki lub ekwiwalent w jakiejkolwiek innej formie. W tej ofercie zapewniamy wyżywienie od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Posiłki są serwowane w porcjach.

Rezerwując pobyt z zajęciami ruchowymi i zabiegami uczestnik ma świadomość indywidualnych przeciwwskazań zdrowotnych oraz możliwości korzystania z zajęć i zabiegów na własną odpowiedzialność.

Wejście do części basenowej i Spa odbywa się w godzinach otwarcia, na podstawie elektronicznej karty dostępu. Ze względów bezpieczeństwa i higieny ilość osób przebywających jednocześnie w części basenowej i spa jest ograniczona i jest regulowana automatycznie przez system lub dyżurującego ratownika. Prosimy o korzystanie z basenu i kompleksu spa zgodnie z regulaminem.
Dokonując rezerwacji Klient akceptuje Warunki Uczestnictwa oraz Regulamin obowiązujący w ośrodku.

Jak rezerwować?

W sprawie szczegółowych informacji i rezerwacji prosimy kontaktować się z naszym biurem rezerwacji:

  • Z telefonów stacjonarnych w Polsce: 801-006-500
  • Z telefonów komórkowych i zagranicy: (+48) 222-288-108
VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 2.9/5 (81 głosów)
Sanatorium Eden - Pobyt Sanatoryjny, 2.9 out of 5 based on 81 ratings

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: