Promocja na start wakacji! Czerwiec 14, 2017

Promocja! Termin 25.06-09.07.17.  Dzieci z pakietem HB za 70 zł za dobę! Lato zaczyna się już w czerwcu i właśnie wtedy warto zorganizować sobie rodzinne wakacje! Pobyt wypoczynkowy z 2 posiłkami! Czerwiec to ciepłe i długie dnie, przestronne plaże i komfort pobytu – niezakłócony jeszcze zgiełkiem szczytu sezonu! Zapraszamy na powitanie lata w pięknym miejscu przy samej plaży! Ośrodek z krytym basenem, kompleksem spa i bazą zabiegową w idealnej lokalizacji i do tego promocyjne ceny pobytów! Specjalna oferta promocyjna z wyżywieniem! Zapraszamy!

Już od 2380 PLN za pokój 2 os. z HB! Dzieci 3-12 tylko 70 zł za dobę z HB Rodzina 2+1 tylko 2870 za 7 dni z HB i kompleksem SPA 

Pakiet w cenie zawiera następujące usługi i świadczenia:

Pobyt w komfortowym ośrodku

Z krytym basenem i bogatą bazą rekreacyjną i zabiegową – w przepięknej okolicy nad samym morzem.

Noclegi

Noclegi w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych+ STANDARD Dzieci do lat 12 z własnym miejscem do spania lub na dostawce (drugie miejsce na wersalce/sofie lub rozkładane łóżko turystyczne). Każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia przez Gościa płaskiego odbiornika TV do pokoju.

Wyżywienie FB – z napojami

Dwa posiłki dziennie: śniadania, oboadokolacje. Gotujemy jak w domu! Do wszystkich posiłków zapewniamy napoje! Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Kryty basen i Kompleks Spa

Zapraszamy Państwa do naszego krytego basenu z podgrzewaną morską wodą podczas całego pobytu. Dodatkowo udostępniamy Państwu nasz nowy kompleks Spa: sauna fińska, łaźnia parowa, aż trzy 4-osobowe stanowiska jacuzzi, tężnia solankowa, tepidarium (pomieszczenie z podgrzewanymi leżankami) i strefa wypoczynku! Wstęp w godzinach otwarcia podczas całego pobytu, zgodnie z regulaminem.

Gwarantujemy wspaniały relaks i wypoczynek bez względu na pogodę! Biały i miękki piasek, z którego słyną nadbałtyckie plaże kocha każdy bez wyjątku!

Termin obowiązywania oferty:

  • od 25 czerwiec  do 09 lipiec 2017 r. 

CENY PROMOCYJNE:

 

 

 

 

 

Wszystkie ceny zawierają 8% podatek VAT i dotyczą zakwaterowania w pokoju o określonym standardzie.  Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zasady pobytu i wyżywienia dzieci

Wskazane w tabeli – zniżkowe ceny pobytu dzieci dotyczą zakwaterowania z przynajmniej dwoma pełnopłatnymi osobami w tym samym pokoju.

Dostawkę stanowią: rozkładane łóżko turystyczne lub rozkładanej sofie.

Dzieci w wieku 3-12 lat otrzymują połowę porcji wyżywienia.

Dziecko 0-3 lat – z miejscem do spania na łóżku opiekunów, bez osobnej pościeli i wyżywienia, dodatków i atrakcji przewidzianych w pakietach.

Nieodpłatnie udostępniamy udogodnienia do pokoju ułatwiające pobyt z małym dzieckiem – usługa jest realizowana w miarę dostępności sprzętu i możliwości technicznych w wybranym pokoju – wymaga wcześniejszej rezerwacji. Dysponujemy następującymi sprzętami: łóżeczko drewniane z materacem (bez pościeli), wanienkę do kąpania ze stojakiem, podgrzewacz do butelek i słoiczków, wysokie krzesełko do karmienia. Więcej szczegółów w recepcji.

Dzieci i młodzież mającą ukończone 12 lat obowiązują pełne ceny noclegów.

Warunki oferty

Ośrodek „EDEN” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji w programie lub jego części, zmiany terminów w których program obowiązuje, okresowego zawieszania realizacji programu lub innych zmian związanych z niedostateczną frekwencją, awarią urządzeń lub czynnikami zewnętrznymi.

Zamieszczony opis jest wyłącznie propozycją i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Oferta promocyjna obowiązuje dla rezerwacji przyjętych od dnia 14.06.17 r. i nie ma zastosowania dla wcześniejszych zgłoszeń. Czas oferty jest ograniczony, oferta może zostać wycofana ze sprzedaży w dowolnym czasie. Obowiązuje wyłącznie dla terminu pobytu wskazanego w opisie oferty.

Wskazana oferta ma charakter promocyjny i ma zastosowanie wyłącznie dla Klientów Indywidualnych. Ceny wskazane w ofercie nie łączą się z innymi promocjami, zniżkami z cennika podstawowego oraz nie mają zastosowania dla pobytów zakupionych przez Biura Podróży.

Warunkiem dokonania rezerwacji na opisanych w ofercie warunkach jest zapłata zgodna z warunkami rezerwacji. Dokonując rezerwacji Klient akceptuje Warunki Uczestnictwa oraz Regulamin Ośrodka.

Posiłki wliczone w cenę pakietu, a nie wykorzystane w terminie  nie podlegają zamianie na inne posiłki lub ekwiwalent w jakiejkolwiek innej formie.

Na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

W ośrodku jest winda.

Pokoje nie są wyposażone w sprzęt plażowy. Ośrodek nie dysponuje także wypożyczalnią sprzętu plażowego.

Za wypożyczenie niektórych sprzętów mogą być pobierane opłaty i/lub kaucje.

Wejście do części basenowej i Spa odbywa się w godzinach otwarcia. Ze względów bezpieczeństwa i higieny ilość osób przebywających jednocześnie w części basenowej i spa jest ograniczona i jest regulowana automatycznie przez system lub dyżurującego ratownika. Prosimy o korzystanie z basenu i kompleksu spa zgodnie z regulaminem.

Pozostałe warunki rezerwacji oraz pobytu w ośrodku regulują dokumenty: Warunki Uczestnictwa oraz Regulamin Ośrodka, przesyłane po dokonaniu wstępnej rezerwacji na wskazany adres mailowy.

Jak rezerwować?

W sprawie szczegółowych informacji i rezerwacji prosimy kontaktować się z naszym biurem rezerwacji:

  • Z telefonów stacjonarnych,  komórkowych i zagranicy: (+48) 222-288-108
VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 0.0/5 (0 głosów)

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: