Pakiet Wczasy Aktywne Maj 20, 2017

Już od 1579 zł za 8-dni ( 7 noclegów) !  Warto zainwestować w wakacyjną sylwetkę na dłużej i cieszyć się wszystkimi urokami nadbałtyckiej wspaniałej wiosny! Zdrowa dieta,  program zajęć ruchowych, a do tego zabiegi w promocyjnej cenie! W tej ofercie zakwaterowanie w pokojach i komfortowych dwupoziomowych apartamentach.  Przy wsparciu naszych instruktorów, zabiegów i diety wrócisz do domu w formie, której pozazdroszczą Ci rodzina i wszyscy znajomi!

Pełny turnus 14 dni – już od 3438 PLN!

Zapewniamy:

Pobyt w komfortowym ośrodku

Z krytym basenem i bogatą bazą rekreacyjną i zabiegową – w przepięknej okolicy nad samym morzem,

7 lub 14 Noclegów

7/14  noclegów w nowoczesnych, komfortowych, przestronnych, dwupoziomowych apartamentach, usytuowanych tuż przy budynku głównym ośrodka, każdy apartament z aneksem kuchennym, toaletą, łazienką i własnym tarasem.

Całodzienne wyżywienie

Zbilansowana, lekkostrawna dieta o obniżonej kaloryczności, 1100-1200 kCal, 3-5 posiłków dziennie.  Codziennie zapraszamy Państwa na 3 posiłki główne oraz 2 dodatkowe przekąski. Wszystkie posiłki dietetyczne serwowane są w skalkulowanych porcjach o określonych godzinach.

Zajęcia ruchowe z instruktorami

Od poniedziałku do piątku realizujemy zróżnicowany, intensywny program zajęć ruchowych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów. Zapraszamy na: rozruch poranny, gimnastykę w basenie oraz różne formy zajęć na sali gimnastycznej. Po intensywnym tygodniu zajęć soboty są dniami przeznaczonymi na relaksację i odpoczynek.

Wstęp na kryty basen i SPA

U nas czeka na Państwa, kryty basen z podgrzewaną morską wodą – dostępny niemal przez cały dzień podczas całego pobytu. Korzystanie z sauny fińskiej, łaźni parowej i sauny InfraRed (w wybranych godzinach) podczas całego pobytu. Relaks w wannie SPA (w wybranych godzinach) podczas całego pobytu, zgodnie z zapisami regulaminu.

Pamiętaj! Pełny turnus 14-dniowy to lepsze efekty i korzystniejsza cena! Od 21.05 również poranny rozruch – zajęcia oddechowe na świeżym powietrzu! 

Terminy promocyjnej oferty:

  • 21 czerwiec-25 czerwiec 2017

kliknij w poniższy link do cennika:

Cennik wczasów aktywnych!

 

 

 

 

 

Od 21.05 również poranny rozruch – zajęcia oddechowe na świeżym powietrzu!

Wszystkie ceny dotyczą jednej osoby i zawierają 8% podatek VAT. Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunki oferty

Zajęcia ruchowe odbywają się od poniedziałku do piątku i mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.

Ośrodek „EDEN” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji w programie lub jego części, zmiany terminów w których program obowiązuje, okresowego zawieszania realizacji programu lub innych zmian związanych z niedostateczną frekwencją, awarią urządzeń lub czynnikami zewnętrznymi.

Zamieszczony opis jest wyłącznie propozycją i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunkiem dokonania rezerwacji na opisanych w ofercie warunkach jest zapłata zgodna z warunkami rezerwacji.

W tej ofercie opłaty za media (energia elektryczna i woda) są już wliczone w cenę pakietu. Kaucja nie jest pobierana.

Na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia przez Gościa 2 odbiorników TV do apartamentu.

W ośrodku jest winda.

Po przyjeździe do ośrodka Gościom zakładane są opaski identyfikacyjne na rękę. Noszenie opasek jest obowiązkowe.

Za wypożyczenie niektórych sprzętów mogą być pobierane opłaty i/lub kaucje.

Posiłki wliczone w cenę pakietu, a nie wykorzystane w terminie  nie podlegają zamianie na inne posiłki lub ekwiwalent w jakiejkolwiek innej formie.

Zabiegi przeznaczone są dla osób dorosłych.

Zabiegi są przypisane do pakietu, nie mogą być odstępowane innej osobie i zamieniane na zabiegi spoza listy.

VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 0.0/5 (0 głosów)

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: