Gastronomia

UWAGA: W okresie wakacji letnich 2015 (lipiec, sierpień) w zależności od wybranej oferty pobyt nie zawiera posiłków bądź też obejmuje w cenie wyłącznie śniadanie. Dodatkowe posiłki (obiady, kolacje, przekąski) dostępne będą fakultatywnie – za dodatkową opłatą – na zasadzie zestawów przygotowanych na dany dzień. W okresie wakacji nie ma możliwości korzystania z diety.

Organizacja wyżywienia w okresie wakacji letnich

Sezon wakacyjny to czas, kiedy staramy się zapewnić Państwu możliwie elastyczne korzystanie z posiłków tak, aby w zależności od preferencji oraz planów na konkretny dzień, godziny posiłków nie stanowiły problemu w zorganizowaniu całodziennej wycieczki lub długiego plażowania, bez konieczności schodzenia z plaży na wyznaczoną godzinę.

Dlatego też śniadania serwowane będą w godzinach 8.00 – 10.30, a w godzinach 12.30-19.00 uruchamiane będzie nasze letnie bistro – czyli w naszej jadalni znajdą Państwo zestawy obiadowe, kolacyjne, desery, napoje i przekąski. Będą Państwo mogli wybierać dowolnie dostępne pozycje dla danego dnia. Jak zawsze w czasie sezonu wakacyjnego w godzinach pracy bistro będzie czynny nasz letni taras, dla tych z Państwa, którzy lubią powiew świeżego powietrza przy posiłku lub kawie.

Dla jeszcze większej wygody przygotowaliśmy system regulowania płatności za pomocą przedpłaconych kart (karty pre-paid). Dzięki temu raz zasilając kartę będą mogli Państwo dowolnie regulować nią płatności za poszczególne posiłki i napoje oraz wiele innych usług i towarów dostępnych w ośrodku, nie martwiąc się o posiadanie przy sobie gotówki. Już dziś zachęcamy do skorzystania z kart pre-paid – od razu po Państwa przyjeździe. Z bufetu bistro mogą Państwo korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami.

Zadbaliśmy też o ty, aby nasze posiłki udostępniać Państwu w przyjaznych cenach:

 • Zupy – wszystkie w cenie 4,95 zł 
 • Drugie dania – wszystkie w cenie 10,95 zł 
 • Surówki – wszystkie w cenie 4,95 zł 
 • Napoje – kawa, herbata, kompot, napoje butelkowane – w cenie 2,95 zł 
 • Desery – w cenie 3,95 zł 
 • Danie Obiadowo-Kolacyjne – w cenie 7,95 zł 
 • Zestaw obiadowy MAXI (zupa, drugie danie, surówka, deser) – każdy w cenie 19,95 zł 
 • Zestaw obiadowy MIDI (zupa, drugie danie, surówka) – każdy w cenie 16,95 zł 

Oprócz tego przygotujemy propozycje mniejszych przekąsek i dań kolacyjnych, w tym takich, które są szczególnie lubiane przez dzieci, aby każdy z Państwa mógł wybrać coś dla siebie i swojej rodziny.

Już dziś zapraszamy Państwa do naszego letniego bistro!


Organizacja wyżywienia w okresie pozasezonowym

Pełna wygoda

Hotel Eden & SPa - gastronomia Hotel Eden & SPa - gastronomia Hotel Eden & SPa - gastronomia

Większość posiłków wydawana jest w formie samoobsługowego bufetu, tak aby mogli Państwo korzystać z niego zgodnie ze swoimi upodobaniami i w dogodnym dla siebie czasie. Wyjątkiem jest drugie danie obiadowe i niektóre ciepłe dania kolacyjne, które dla Państwa wygody serwujemy w porcjach do stolików.

Wszystkich naszych gości zapraszamy również na bezpłatną wodę mineralną z cytryną i ziołami, która dostępna jest w jadalni niemal przez cały dzień.

Wybierz dietę dla siebie

Poza standardowym wyżywieniem, w EDEN Resort&Spa w wybranych okresach skorzystać można ze zdrowej, lekkostrawnej diety o obniżonej kaloryczności. Każdy posiłek składa się ze specjalnie skomponowanego zestawu – jego skład jest wyszczególniony na jadłospisach: osobnym dla Gości korzystających z diety i osobnym dla Gości korzystających ze standardowego wyżywienia.

Przekąski i dodatki

Hotel Eden & SPa - gastronomia

Hotel Eden & SPa - gastronomia

Hotel Eden & SPa - gastronomia

Częścią wyżywienia dietetycznego są przekąski pomiędzy głównymi posiłkami, które serwujemy o wyznaczonych godzinach. Godziny serwowania dostosowane są tak, aby zachować najbardziej optymalny rozkład posiłków. Od 30.08.15 przekąski wydawane są za odpłatnie. Asortyment oraz cennik przekąsek dostępny w jadalni. 

Oprócz tego w recepcji zakupić można kanapki EDEN – świeżo przygotowywane, higienicznie i szczelnie zapakowane – doskonałe jako prowiant na plażę, wycieczkę, wyjazd lub dodatkowa, smaczna i świeża przekąska.

Regularne ceny posiłków:

 

 •  Śniadanie w formie bufetu – 30 zł 
 •  Obiad – częściowo w formie bufetu – surówki, napoje, desery, II danie podawane do stolika 40,00 zł 
 •  Kolacje – częściowo w formie bufetu, niektóre dania ciepłe  mogą być podawana do stolika  30 zł 
 • Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu z nami »

  VN:F [1.9.20_1166]

  Oceń ofertę: 3.0/5 (37 głosów)
  Gastronomia, 3.0 out of 5 based on 37 ratings

  Piszemy o żywieniu na blogu


  Wybierz ofertę dla siebie

  Wakacje z rodziną

  Szczegóły »

  Turnus Aktywny wypoczynek

  Szczegóły »

  Pobyt we dwoje

  Szczegóły »

  Pobyt indywidualny

  Szczegóły »

  Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

  Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
  Adres email: