Teraz jeszcze taniej! Już od 139 PLN za dobę! Pierwsze tygodnie wakacji w specjalnej, zniżkowej cenie! Zapraszamy do EDEN Resort&Spa w Mielnie-Unieściu! Zapewniamy idealne położenie tuż przy wydmie, doskonałe warunki pobytu, dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych! Dodatkowo w ośrodku baza zabiegowa, kryty basen, kompleks spa, kawiarnia z barem – bez chwili na nudę! Specjalna – niższa cena tylko na ten termin w tej specjalnej ofercie! 

Korzystając z promocji uzyskują Państwo:

Pobyt w komfortowym ośrodku

EDEN Resort&Spa to kompleks wypoczynkowy, położony tuż przy wydmie – w przepięknej okolicy nad samym morzem. Domki usytuowane są na terenie resortu – na ogrodzonym, przestronnym i spokojnym terenie. Gwarantujemy, że nie znajdą Państwo lepszej lokalizacji!

Wynajęcie domku w zniżkowej cenie

Noclegi w w wygodnych, rodzinnych domkach wakacyjnych typu holenderskiego, usytuowanych na ogrodzonej i bezpiecznej części ośrodka tuż przy wydmie, każdy domek z aneksem kuchennym, toaletą, łazienką i zestawem mebli tarasowych. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia przez Gościa odbiornika TV do domku.

 

Preferencyjne ceny dostępu na basen i do kompleksu Spa

Goście domku mogą korzystać z preferencyjnych opłat za wejście na kryty basen w budynku głównym ośrodka oraz korzystanie z kompleksu Spa: sauna fińska, łaźnia parowa, aż 3 stanowiska jacuzzi, tężnia solankowa, tepidarium i strefa wypoczynku! Szczegóły w cenniku zabiegów lub w recepcji.

Gwarantujemy wspaniały relaks i wypoczynek bez względu na pogodę! Biały i miękki piasek, z którego słyną bałtyckie plaże kocha każdy bez wyjątku!

Termin obowiązywania oferty:

  • 28 maja – 02 lipca 2017 r.

CENY:

Ilość noclegów
Termin
Domek „Amber” Domek Eden”” Pobyt min. 5 dni

domki „Eden” Promocja

28.05-14.06
wynajęcie całego domku
tylko 139 PLN!
tylko 175 PLN! SUPER CENA!
teraz tylko 149 PLN!
14.06-25.06
wynajęcie całego domku
tylko 169 PLN!
tylko 195 PLN!
SUPER CENA!
teraz tylko 169 PLN!
25.06-02.07
wynajęcie całego domku
tylko 195 PLN! tylko 245 PLN! SUPER CENA!
teraz tylko 195 PLN!

Wszystkie ceny zawierają 8% podatek VAT i dotyczą zakwaterowania w  rodzinnym domku wakacyjnym. Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunki oferty

Oferta promocyjna – nie łączy się z innymi ofertami i zniżkami. Czas oferty jest ograniczony – ośrodek zastrzega sobie prawo jej zakończenia w każdym czasie. Klienta obowiązuje cena obowiązująca w dniu złożenia rezerwacji.  Oferta obowiązuje dla rezerwacji przyjętych od dnia 28.05.2017 r. i nie ma zastosowania dla wcześniej przyjętych zgłoszeń.

Ośrodek „EDEN” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji w programie lub jego części, zmiany terminów w których program obowiązuje, okresowego zawieszania realizacji programu lub innych zmian związanych z niedostateczną frekwencją, awarią urządzeń lub czynnikami zewnętrznymi.

Zamieszczony opis jest wyłącznie propozycją i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Warunkiem dokonania rezerwacji na opisanych w ofercie warunkach jest zapłata zgodna z warunkami rezerwacji.

W przypadku pobytu w domkach wakacyjnych obowiązuje kaucja 200 zł oraz opłata za media: energia elektryczna 1 zł brutto/1 kW i woda 20 zł brutto/1 m3 – zgodnie ze wskazaniami liczników.

W domku znajdują się 4 miejsca do spania, w tym 2 rozmiarowo przeznaczone dla dzieci oraz 4 komplety pościeli.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, pobieranej na miejscu zgodnie ze stawką wyznaczoną przez Radę Gminy Mielno.

Wyposażenie nie obejmuje ręczników. Prosimy o zabranie własnych.

Na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

W ośrodku nie ma windy.

Po przyjeździe do ośrodka Gościom mogą być zakładane opaski identyfikacyjne na rękę. W takim wypadku ich noszenie jest obowiązkowe.

Za wypożyczenie niektórych sprzętów mogą być pobierane opłaty i/lub kaucje.

Wejście do części basenowej i Spa w budynku głównym ośrodka EDEN podlega opłacie zgodnej z cennikiem. Ze względów bezpieczeństwa i higieny ilość osób przebywających jednocześnie w części basenowej i spa jest ograniczona i jest regulowana automatycznie przez system lub dyżurującego ratownika. Prosimy o korzystanie z basenu i kompleksu spa zgodnie z regulaminem.

Szczegółowe Warunki Uczestnictwa i Regulamin Ośrodka otrzymają Państwo e-mailem po dokonaniu rezerwacji pobytu.

Jak rezerwować?

W sprawie szczegółowych informacji i rezerwacji prosimy kontaktować się z naszym biurem rezerwacji:

  • Z telefonów komórkowych i zagranicy: (+48) 222-288-108
VN:F [1.9.20_1166]

Oceń ofertę: 3.3/5 (51 głosów)
Domki - Promocja na START Wakacji!, 3.3 out of 5 based on 51 ratings

Oferty specjalne na skrzynkę - nasz newsletter

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o zniżkach, promocjach i ofertach Last Minute.
Adres email: